Konst Klassisk svensk konst
1138605
Esther Kjerner
(1873-1952)

ESTHER KJERNER, olja på pannå, signerad och daterad 1934

30 x 33 cm.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK