1138873
HÄNGSMYCKE, Art nouveau, med emalj, pärlor och gammalslipad diamant

14K guld. Stämplad 14K. Diamant ca 0,03 ct. Höjd 5 cm. Vikt 4,8 gram.

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
500 EUR