Konst Modern svensk konst
1138950
Torsten Erasmie
(Född 1940)

TORSTEN ERASMIE, olja på duk, signerad samt signerad ch daterad 2011 atergo.

"Hamnen, Vik". 33 x 44 cm.

Maria Ribeiro
Maria Ribeiro
+46 (0)739 40 08 21

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK