Konst Grafik
1139193
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018)

ULRICA HYDMAN-VALLiEN, carborundum, etsning, signerad Ulrica HV och numrerad 53/100.

84 x 72 cm.

Ej examinerad ur ram.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK