LJUSSTAKAR, ett par, silver, GAB, 1973, SOCKERSKÅL och GRÄDDKANNA, silver, Ceson Guldvaru AB, 1966-67.

Förgyllda. Ljusstakarna fyllda. Ljusstakarna höjd 5 cm. Sockerskål höjd 4 cm. Gräddkanna höjd 5 cm.Total vikt 207 g.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
3 000 SEK