113981

SERVISDELAR, 31, st, porslin, Johnson Bros, 1900-talets andra hälft.

Servisdelar, 31, st, porslin,  johnson bros, 1900-talets andra hälft.

Mattallrikar, 10 st, djupa mattallrikar, 7 st,uppläggningsfat, 3 st, assietter, 8 st, terrin samt såsskål.

Lättare bruksslitage.

Utropspris
1 200 SEK