JAN PALMU, olja på masonit, signerad och daterad 79.

Stilleben. 40 x 50 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anja Lehtovuori

    Anja Lehtovuori

    anja.lehtovuori@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 500 EUR

    Slutpris

    320
    EUR
    3 345 SEK
    362 USD

    Budhistorik (3 bud)
    116 mar 13:15320EUR
    216 mar 11:00300EUR
    Acceptpris på 300 EUR uppnåddes
    116 mar 10:37200EUR