SKÅL MED SLEV, porslin och nysilver, Würtembergische Metallwarenfabrik (WMF), 1900-talets början.

Dekor av kräftor. Stämplade. Diameter 22, höjd 12 cm. Slevens längd 27 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
4 jul 2019 13:48
1 300 SEK
4 jul 2019 13:48
1 200 SEK
3 jul 2019 15:18
1 100 SEK
3 jul 2019 15:18
1 000 SEK
1 jul 2019 21:22
950 SEK
1 jul 2019 21:22
900 SEK
1 jul 2019 21:22
750 SEK
1 jul 2019 21:22
700 SEK
1 jul 2019 21:21
650 SEK
1 jul 2019 21:21
600 SEK
1 jul 2019 12:26
550 SEK
1 jul 2019 12:26
500 SEK
1 jul 2019 12:26
500 SEK
28 jun 2019 14:45
300 SEK