RING, 18K guld m 3 rubiner

RING, 18K guld m 3 rubiner

Total vikt 6,2 g. Storlek 18,5/58.

Slitage. Repor. Nagg.

2 500
222
234
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
31 maj 2019 2:26
2 500 SEK
28 maj 2019 12:29
2 000 SEK
27 maj 2019 16:23
1 600 SEK
27 maj 2019 15:54
1 500 SEK
27 maj 2019 14:52
1 000 SEK