Glas Övrigt
114021

VINGLAS, 11 st olika, Böhmen, 1900-tal.

Vinglas, 11 st olika, böhmen, 1900-tal.

Olika färger med slipad och målad dekor. H 20.

Slitage.

Utropspris
1 000 SEK