OSCAR KLEINEH, STILLA STUND PÅ STRANDEN.

Sign. Olja på duk 34.5x49 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr.

Placering
Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Laura Pohjola

    Laura Pohjola
    Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

    laura.pohjola@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 7 000 EUR

    4 200
    EUR
    45 168 SEK
    4 687 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (1 bud)
    114 maj 14:244200EUR