Allmoge
114085

PARTI ALLMOGE, 4 delar, bla 1900-tal

Parti allmoge, 4 delar, bla 1900-tal.

Tre skäktknivar samt en klappa. L 40-57.

Färgbortfall samt slitage.

Utropspris
1 200 SEK