5 st duotone offset prints tryckta hos Hammar offset Alingsås. Bilder av Ben Oyne, Dick Zimmerman, Patrick Jacob, Terry O'Neill, Hans Gedda. Bildyta ca 35 x 35 cm. Bladstorlek 59,3 x 42 cm.
Fläckar a tergo. Obetydligt ytslitage. mjuka hörn. Obetydliga kantskador i marginalen. Fläck i marginalen på Dick Zimmermans bild.