114093

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1700-tal

Okänd konstnär, olja på duk, 1700-tal.

Djurscen med varg och får i landskap. 27 x 22.

Slitage, lagningar, färgbortfall.

Utropspris
1 500 SEK