LG LUNDBERG, olja på pannå, signerad.

"Från Stockholms skärgård". Med ram 36 x 30 cm.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Jinnerot

    Johan Jinnerot
    Specialist äldre konst

    johan.jinnerot@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    5 800
    555 EUR
    628 USD

    Budhistorik (13 bud)
    5A17 mar 10:195800SEK
    417 mar 10:195600SEK
    5A15 mar 18:085200SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes