Konst Modern svensk konst
1141376
Malte Nyberg Tolf
(Född 1929)

MALTE NYBERG TOLF, olja på duk, signerad XII.

"Tolvhamn Näske Bjästa Ö-vik". Även signerad Malte Nyberg XII och daterad Sweden 1991 à tergo. 60 x 73 cm.

Smärre repor.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK