Design Möbler
1141404
ERIC OLE JØRGENSEN, soffa, Danmark 1950-60-tal.

Stomme i solid ek, höjd 94 cm, bredd 200 cm.

Slitage, originaldynor med torkad stoppning medföljer.

Placering: Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
13 001
1 210
1 354
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
18 maj 18:48
13 001 SEK
18 maj 18:42
12 501 SEK
18 maj 18:42
12 500 SEK
16 maj 6:26
11 500 SEK
16 maj 6:26
11 000 SEK