Mahognyfanér, tre glasade sidor varav en med dörr, rik beslagsdekor och intarsia med florala motiv. Fyra svängda ben. Krönande mässingsgaller. L 96, b 35, h 154 Nyckel finns.
Slitage, repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.