Smycken Armband
1141581
ARMBAND, 18K guld. Peru 1900-tal. Vikt 156 gram

Stämplad Arte Orfebre Sa Ind Peruana Reg. 7789 18K. Längd 19,5 cm. Bredd 4 cm. Instickslås med säkerhetsåtta och med säkerhetskedja. Vikt 156 gram.

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
45 000 SEK