Belysning Taklampor
1141695
Art Déco

TAKLAMPA, art deco, 1930-tal.

Stomme av förkromad metall. Fyra kupor i champagne-tonat glas. Kuporna märkta Gisun-Champagne. Höjd 75 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK