HJALMAR STRÅÅT, olja på pannå, signerad Strååt. 1937.

"Slussen, Stockholm". 27,5 x 36,5 cm.

Konditionsrapport

Ytsmuts.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T302
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    4 000
    381 EUR
    432 USD

    Budhistorik (13 bud)
    116 mar 18:094000SEK
    216 mar 18:093800SEK
    1A16 mar 18:093700SEK