SERVISDELAR, 23 delar, porslin, "Musselmalet", helbond, Royal Copenhagen, Danmark.

8 st kaffekoppar med fat (1035)
4 st ljusstakar (1138)
2 st vaser (1016)
2 st sockerskålar (1113)
1 vas (1015)
6 st kakfat (1088)

I sockerskål naggad. Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
3 200
284
296
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
8 apr 2019 14:37
3 200 SEK
1 apr 2019 23:44
3 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79