YRJÖ EDELMANN, färglitografi, signerad och numrerad 147/250.

"Absolut citron". Bladstorlek 82 x 60 cm.

Konditionsrapport

Oramad. Obetydligt hörnveck.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L43
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Maria Granfeldt

    Maria Granfeldt
    Chef inlämning Malmö

    maria.granfeldt@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    6 000
    572 EUR
    648 USD

    Budhistorik (15 bud)
    4A16 mar 21:266000SEK
    316 mar 21:265915SEK
    4A16 mar 21:235715SEK