GUY JOHNSON, olja på förtryckt papper, signerad a tergo.
Tillställning. 59,5 x 49 cm.
Obetydligt slitage.
Bo Alveryd, Stockholm.Crafoord Auktioner, Kvalitetsauktion 29 november 2008, kat nr 85.