1142252
KAROTT, silver, Frankrike, 1800-talets första hälft med senare lock

Med handtag av fruktträ. Diameter 12,5 cm. Vikt utan lock 256 gram.

Bucklor. Kompletterad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V36
Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

2 000
190
214
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
20 apr 22:58
2 000 SEK
20 apr 15:51
1 800 SEK
17 apr 19:17
1 400 SEK
17 apr 19:17
1 200 SEK
16 apr 11:16
800 SEK