SAMLING SILVERFÖREMÅL, 20 delar, 1900-tal.

Bestående av:
6 spett, längd 29 cm.
Ställ med 12 cocktailpinnar, höjd 13,5 cm.
Fat i form av tusensköna, diameter 17 cm.
Otydliga stämplar. Total vikt 542 g.

Smärre slitage. Märken.

Utropspris
4 000 SEK