PER EKSTRÖM, olja på duk 53 x 43 cm, sign.
Ett snötäckt landskap. Signerad P. Ekström. Olja på duk 53 x 43 cm.
Ytsmuts.Obetydliga strödda skrapmärken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10