Konst Skulptur
1142499
Kaj -Ficaja
(Född 1959)

KAJ -FICAJA, skulptur, ej sign.

Figur i papier maché. Höjd 129 cm.

Slitage. Märken. Smärre bortfall och mindre skador.

Slutpris
2 700
254
286
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 jun 18:51
2 700 SEK
13 jun 18:51
2 500 SEK
13 jun 18:51
2 200 SEK
13 jun 18:51
2 000 SEK
12 jun 17:37
1 800 SEK