Tvådelat. Fanerat med mahogny. Överdel med dörrpar med vitrin och bakomliggande hyllor. Underdel med dörrpar och bakomliggande hyllor. Bredd 133, djup 52, höjd 236 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage, skador och lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.