BYRÅ, Louis XV-stil, 18 / 1900-tal.

Målad. Fem lådor. Skuren dekor. Beslag av mässing. Bredd 115, djup 54, höjd 80 cm.

Renoverad. Smärre slitage och skador. Torrsprickor. Något maskstungen. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK