1142978
LJUSSTAKAR, ett par, 1700-talets första hälft, barock.

Mässing. Total höjd 24,5 cm.

Slitage. Märken.

Henrik Åberg
Henrik Åberg
Specialist möbler, konsthantverk
+46 (0)8 614 08 37

Utropspris
4 000 SEK