Mahogny. Rundade ryggbrickor, sitsar klädda i läderimitation, varav en i något tjockare material, troligen originalklädsel, de andra fem senare klädda. Sitthöjd 44 cm.
Märken. Repor. Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.