ERIKA LAGERBIELKE, skål, glas, Orrefors gallery, signerad Erika Lagerbielke 28-40, numrerad 941877, daterad 90.
Polykrom glasmasssa. Dekor av ränder i relief. Höjd 11 cm.
Ingen anmärkning.