Möbler Trädgårdsmöbler
1143637
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, bl a "Bryggeristol", Grythyttan, 1900-talets första hälft.
Trädgårdsgrupp, 5 delar, bl a "bryggeristol", grythyttan, 1900-talets första hälft.

Stomme av målad metall. Träribbor. Hopfällbara stolar, sitthöjd ca 48 cm. Bordets diameter 75, höjd 70,5 cm.

Slitage. Senare målning. Renoverade. Rostangrepp. Färgbortfall.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
Värderare (föräldraledig)
+46 (0)760 52 23 55

Utropspris
4 000 SEK