Belysning Taklampor
1143765
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Stomme av mässing. Behängd med prismor. För sju ljus. Höjd ca 70 cm.

Slitage.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Utropspris
6 000 SEK