SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.
Skuren dekor av fleuroner och bandrosett. Fyra skåp med räfflade dörrar och hyllinredning. Kannelerade ben. Längd 166, djup 43, höjd 81 cm. Nyckel finns.
Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.