MATSKEDAR, 19 st, silver, olika mästare, Sverige 17-, 18- och 1900-tal

Längd 20,5-23 cm. Vikt 1040 gram

Bristningar. Smärre slitage.

Klubbat pris
3 030
267
279
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
29 mar 2019 20:48
3 030 SEK
29 mar 2019 20:48
2 850 SEK
29 mar 2019 20:17
2 733 SEK
29 mar 2019 18:42
2 533 SEK
29 mar 2019 18:41
2 333 SEK
29 mar 2019 18:41
2 311 SEK
26 mar 2019 19:06
2 000 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703