Konst Modern svensk konst
1144038
Eric Hallström
(1893-1946)

ERIC HALLSTRÖM, olja på duk, signerad.

"Provencalska". 76 x 65 cm.

Repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T24
Proveniens

Disponent H. Svennegård, Kungsängen.

Riksförbundet för bildande konst, utställning 52.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
15 000 SEK