Fotolitografisk tryck på aluminiumplåt. 49,5x34 cm.
Obetydligt ytslitage.
Ur en ouppackad förpackning från 1949. Märkt The Metal Box Comapny Ltd (Hudson Scott Branch) Carlisle 10 jan 1949.