Möbler Skåp & Byråar
1144241
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft.
Arkivskåp, 1900-talets första hälft.

Ek. Jalusier med bakomliggande lådor. Bredd 99, djup 40, höjd 145 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Fanerskador.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
Värderare (föräldraledig)
+46 (0)760 52 23 55

Utropspris
3 000 SEK