Möbler Skåp & Byråar
1144241

ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft.

Arkivskåp, 1900-talets första hälft.

Ek. Jalusier med bakomliggande lådor. Bredd 99, djup 40, höjd 145 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken. Fanerskador.

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer