Möbler Trädgårdsmöbler
1144261

TRÄDGÅRDSBORD, Byraums Bruk, 1900-talets andra hälft.

Trädgårdsbord, byraums bruk, 1900-talets andra hälft.

Målad aluminium. Skiva av marmor. Tassfötter. Diameter 65, höjd 73 cm.

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall. Mindre nagg.

Utropspris
3 000 SEK