Möbler Trädgårdsmöbler
1144261
TRÄDGÅRDSBORD, Byraums Bruk, 1900-talets andra hälft.
Trädgårdsbord, byraums bruk, 1900-talets andra hälft.

Målad aluminium. Skiva av marmor. Tassfötter. Diameter 65, höjd 73 cm.

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall. Mindre nagg.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
Värderare (föräldraledig)
+46 (0)760 52 23 55

Utropspris
3 000 SEK