1144440
Judith Johansson
(1916-1993)

MATTA. "Höstgentianta". Rölakan. 240 x 188 cm. Signerad JJ (Judith Johansson).

Något slitage. Smärre fläckar. Skadade fransar.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Slutpris
7 200
677
763
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
8
16 jun 18:58
7 200 SEK
16 jun 18:58
7 000 SEK
8
16 jun 18:58
6 800 SEK
16 jun 18:58
6 600 SEK
8
16 jun 18:57
6 400 SEK