ERNI VON HÜTTENBRENNER, olja på duk signerad
Porträtt - helbild föreställande Maria Louisa de Tassis, 130 x 96 cm
Åldersrelaterat slitage. Lagning.
Originalet av Anthony van Dyk hänger i det furstliga galleriet i Liechtenstein. Originalet målades omkring 1630.