SPELDOSA Frankrike 1900-talets första hälft.

Mässing, mekanisk fågel klädd med fjädrar, tre olika melodier, diameter ca 15, höjd ca 28 cm

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången. Ej funktionstestad. Fungerar vid enklare test

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N9

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Patrik Ljungcrantz

    Patrik Ljungcrantz

    patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    5 600
    536 EUR
    607 USD

    Budhistorik (17 bud)
    5A24 mar 17:435600SEK
    624 mar 17:435400SEK
    5A24 mar 17:435200SEK