Design Konstglas
1144941
Markku Salo
(Född 1954)

MARKKU SALO, GLASSKULPTUR, årshund, signerad Markku Salo, Nuutajärvi 2014, numrerad 78/100.

Rött och klart glas, metallben. Längd 27 cm. Originallåda.

Helhetsintrycket är gott.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
600 EUR