3+3 stolar samt 2 karmstolar. Stomme av förkromat stålrör. Sits och rygg av bok och rotting. Märkta Made in Italy. Sitthöjd 45, höjd 81 cm.
Smärre slitage. Vissa mindre skador på rottingen. Vissa något nedsuttna. En karmstol saknar en av skruvarna för sitsens fästning i stommen, skruvhål skadat.