SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.

Stomme i trä och mässing. Intarsia dekor. Undertill flaskställ. Vikbara sidor. Längd 77 cm. Bredd tot 76 cm. (45 cm). Höjd 70 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK