BOK, Peter Johnson & Alf Wannenburgh, "The world of shooting", signerad och numrerad 763, 1987.

396 sidor. Kassett klädd med textil med motiv av fåglar. 31x31x3 cm.

Kassett med visst slitage samt fläck. Boken något tummad.

Utropspris
3 000 SEK