SKÅP, jugend, 1900-talets början.

Tudelat. Ek. Överdel med två glasade dörrar och bakomliggande hyllplan. Nedtill med två lådor och dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 137. Djup 59. Höjd 217 cm

Slitage. Fläckar. Märken. Repor. Kärvande lås, nyckel saknas till dörrar. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK