Skiva av kalksten. Fanerad med olika träslag, bl a björk. Dekor av intarsia. Tre lådor med beslag av mässing. Bredd 95. Djup 48. Höjd 82 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.